Muchowe Mistrzostwa Okręgu seniorów i GPO okręgu Juniorów (nowy komunikat zmiana miejsca zbiórki)

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

OKRĘGOWEGO KAPITANATU SPORTOWEGO

OKRĘGU PZW BIELSKO BIAŁA

„MUCHOWE MISTRZOSTWA OKRĘGU SENIORÓW 2024”

„MUCHOWY PUCHAR SKAWY JUNIORÓW 2024”

Zawody zostaną rozegrane w dniu 25.08.2024 roku na rzece Skawie.

Zbiórka uczestników:  godz. 6.00. Miejsce zbiórki restauracja “Tawerna Galicyjska M jak Mięso” w Wadowicach przy ul. Konstytucji 3 maja 5 (50 m od mostu drogowego na rzece Skawie). Dostępne parkingi – w rejonie mostu drogowego, przy sklepie budowlanym „Mówka”, na Wenecji.

Zawody zostaną rozegrane zgodnie z zapisami Regulaminu Zasad Organizacji Sportu Wędkarskiego PZW cz. 1 i 9 (Uchwała nr 56/X/2023 Prezydium Zarządu Głównego Polskiego Związku Wędkarskiego

z dnia 27 października 2023 r.)

Prawo startu w zawodach mają :

1. Członkowie Wędkarskich Klubów Sportowych, Kół PZW  - indywidualnie i drużynowo oraz Kadra

2. Okręgu za 2023 r.

3.
    1. Wszyscy startujący zobowiązni są do posiadania opłaconej składki członkowskiej na wody Okręgu PZW Bielsko Biała na 2024 r.

4.

W organizowanych zawodach obowiązywać będzie klasyfikacja indywidualna oraz drużynowa zaliczana do klasyfikacji końcowej GPx Okręgu 2024 .

Ze względów organizacyjnych zgłoszenia zawodników będą przyjmowane do dnia, 22 sierpnia 2024 r.

"Zapisywalnia do zawodów" adres: piterson1313@interia.pl

/Po wskazanym w komunikacie terminie zgłoszenia nie będą respektowane/

Opłata startowa seniorzy – 50 zł

Opłata startowa juniorzy – 30 zł

Przewidywany harmonogram zawodów :

6.00 -  zbiórka zawodników, potwierdzenie startu

6.30 – oficjalne przywitanie, losowanie sektorów, stanowisk

8.00 –11.00 I tura zawodów

11.00 – 13.00 przerwa techniczna, zmiana sektorów

13.00 – 16.00 II tura zawodów

od 16.30 posiłek

17.00 ogłoszenie wyników nieoficjalnych

17.30 ogłoszenie wyników -  zakończenie zawodów

Udział juniorów w zawodach dopuszczony tylko i wyłącznie pod nadzorem dorosłego opiekuna oraz pod warunkiem posiadania kamizelki asekuracyjnej.

Sposób wzajemnego sędziowania oraz dokumentowania złowionych ryb (zdjęcia z aparatów) zostanie omówiony na miejscu spotkania.

Od dnia 22 sierpnia do czasu rozegrania zawodów woda zamknięta dla uczestników muchowych MO.

Oficjalna lista startowa zostanie podana na stronie internetowej ZO PZW Bielsko-Biała do dnia 22.08.2024 roku.

Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w przewidywanym przebiegu imprezy.

interaktywny link mapki zawodów z sektorami oraz stanowiskami zawodów, zostanie opublikowany po zamknięciu listy startowej.

Plik poniżej

Pliki do pobrania